Esteratsastuskilpailut 20.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
3. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
5. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
7. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
8. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
10. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
11. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
12. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
13. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
14. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
15. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
16. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
17. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
20. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
21. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
22. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
23. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
24. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
26. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
27. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
29. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
30. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
31. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
32. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
33. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
34. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
35. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
36. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
37. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
39. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
40. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186

2. 90cm (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
2. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
3. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
6. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
7. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
8. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
9. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
10. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
12. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
13. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
14. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
15. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
16. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
17. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
18. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
19. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
20. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
21. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
22. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
23. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
25. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
26. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
27. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
28. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
31. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
32. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
33. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
34. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
35. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
36. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
37. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
38. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
39. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017