Esteratsastuskilpailut 19.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
2. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
3. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
4. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
5. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
7. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
8. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
11. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
12. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
13. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
14. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
16. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
17. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
18. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
19. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
20. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
21. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
22. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
24. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
25. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
26. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
27. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
28. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
30. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
31. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
32. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
33. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
34. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
35. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
36. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
37. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
40. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020

2. 90cm (40/40)
1. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
2. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
5. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
6. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
7. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
8. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
9. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
11. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
12. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
13. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
14. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
15. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
16. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
18. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
19. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
21. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
22. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
23. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
24. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
26. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
27. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
28. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
29. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
30. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
31. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
32. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
33. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
34. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
35. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
36. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
37. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
38. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
39. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
40. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071