Esteratsastuskilpailut 17.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
2. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
3. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
6. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
7. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
9. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
10. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
11. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
13. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
14. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
16. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
18. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
19. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
20. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
22. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
23. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
24. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
25. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
26. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
27. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
29. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
30. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
31. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
32. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
33. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
34. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
35. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
37. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
39. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
40. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps

2. 90cm (40/40)
1. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
3. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
5. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
6. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
7. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
8. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
9. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
10. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
11. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
12. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
14. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
15. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
17. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
18. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
19. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
21. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
22. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
23. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
24. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
25. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
26. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
27. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
28. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
29. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
30. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
31. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
32. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
33. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
34. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
35. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
37. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
38. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
40. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198