Esteratsastuskilpailut 16.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
2. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
3. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
5. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
6. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
7. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
8. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
9. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
10. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
11. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
13. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
14. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
15. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
16. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
17. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
18. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
19. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
20. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
22. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
23. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
24. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
27. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
29. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
31. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
33. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
34. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
35. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
36. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
37. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
38. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
39. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017

2. 90cm (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
2. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
3. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
4. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
5. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
7. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
8. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
11. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
12. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
13. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
15. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
16. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
17. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
20. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
21. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
22. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
23. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
24. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
25. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
26. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
29. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
30. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
31. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
32. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
33. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
34. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
35. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
36. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
37. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
39. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
40. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016