Esteratsastuskilpailut 15.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
2. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
4. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
5. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
7. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
8. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
9. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
11. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
13. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
14. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
15. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
16. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
17. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
18. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
19. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
20. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
22. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
23. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
24. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
25. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
26. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
27. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
28. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
29. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
32. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
33. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
34. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
35. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
36. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
37. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
38. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
39. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
40. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198

2. 90cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
2. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
3. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
5. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
6. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
7. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
9. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
10. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
11. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
12. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
15. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
16. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
17. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
18. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
20. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
21. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
22. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
24. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
25. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
26. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
28. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
29. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
30. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
31. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
33. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
34. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
35. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
36. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
38. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
39. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
40. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018