Esteratsastuskilpailut 14.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
2. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
3. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
4. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
5. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
6. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
7. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
8. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
9. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
10. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
11. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
12. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
13. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
15. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
16. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
17. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
18. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
20. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
21. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
23. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
24. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
25. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
26. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
27. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
28. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
29. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
30. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
31. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
32. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
33. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
34. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
35. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
36. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
37. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
39. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
40. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010

2. 90cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
2. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
3. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
4. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
6. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
7. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
8. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
9. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
10. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
11. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
12. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
13. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
14. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
15. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
16. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
17. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
18. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
20. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
21. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
22. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
24. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
25. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
26. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
27. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
28. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
29. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
31. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
33. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
34. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
35. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
38. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
39. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
40. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103