Esteratsastuskilpailut 13.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
3. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
4. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
5. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
7. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
8. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
9. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
10. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
11. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
12. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
14. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
15. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
16. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
17. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
18. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
19. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
20. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
21. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
22. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
23. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
24. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
25. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
26. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
27. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
28. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
29. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
31. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
32. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
33. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
34. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
35. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
36. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
39. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
40. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325

2. 90cm (40/40)
1. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
2. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
3. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
4. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
5. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
6. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
7. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
8. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
9. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
10. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
11. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
14. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
15. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
16. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
17. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
18. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
20. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
21. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
22. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
23. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
24. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
25. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
26. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
29. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
30. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
31. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
32. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
33. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
34. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
35. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
37. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
38. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
39. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005