Esteratsastuskilpailut 12.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
2. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
3. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
4. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
5. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
6. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
7. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
8. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
9. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
10. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
11. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
13. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
14. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
15. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
16. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
18. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
19. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
20. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
21. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
23. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
24. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
25. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
27. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
28. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
29. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
30. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
31. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
32. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
33. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
35. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
37. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
38. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
40. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310

2. 90cm (40/40)
1. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
2. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
4. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
6. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
7. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
8. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
9. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
10. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
13. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
14. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
15. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
16. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
17. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
18. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
19. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
20. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
21. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
22. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
23. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
24. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
25. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
26. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
27. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
28. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
30. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
31. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
32. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
33. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
34. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
35. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
36. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
37. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
39. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
40. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008