Esteratsastuskilpailut 11.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.03.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 061-070) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 26.03.2020 kello 22.30


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
2. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
3. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
4. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
5. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
6. Pierre (VRL-10531) - Routapirtin Rin Tin Tin
7. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
8. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
9. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
10. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
12. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
14. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
15. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
16. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
17. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
18. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
19. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
20. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
21. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
22. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
23. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
24. Pierre (VRL-10531) - Pärren Nips&Naps
25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
26. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
27. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
28. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
29. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
30. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
33. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
35. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
36. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
37. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
38. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
39. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
40. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103

2. 90cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
2. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156
3. Milja (VRL-00692) - Halimah al Qismat VH19-003-0103
4. Elli L. (VRL-14207) - Vappulan Aprilli VH19-018-0623
5. Cherry (VRL-12299) - Päike Triinu VH18-060-0008
6. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006
7. Elli L. (VRL-14207) - Kanelikavion Kisma VH19-018-0310
8. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
9. Kida (VRL-08368) - Crafnant Brython VH20-026-0014
10. Pierre (VRL-10531) - Vinkavuon Visser
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137
12. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Mokoma VH20-018-0198
13. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
15. Siguri (VRL-11290) - Jalavakadun Voikukka VH14-018-1008
16. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
17. Elli L. (VRL-14207) - Torpan Tanhu VH19-018-0364
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Helmikuu VH20-018-0197
19. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja VH19-018-0641
20. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135
22. Kida (VRL-08368) - Crafnant Adeon VH20-026-0015
23. Sonja (VRL-11911) - Cadogan Rowena VH18-026-0071
24. Pierre (VRL-10531) - Venividivici Prime
25. tvisha (VRL-01671) - Cloudfield Afterparty VH20-026-0016
26. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
27. Sonja (VRL-11911) - Angailla VH17-025-0018
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
29. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
30. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Hazeleye VH20-022-0015
31. Pierre (VRL-10531) - Arthea du Chêne Z
32. Siguri (VRL-11290) - Sandin Hallavainen VH14-018-1039
33. Elli L. (VRL-14207) - Turmeltajan Loretta VH17-018-1325
34. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
35. Pierre (VRL-10531) - Kaihon Kujerrus
36. Sonja (VRL-11911) - Amethyst Dael VH17-025-0020
37. Kida (VRL-08368) - Crafnant Rhagnell VH20-026-0010
38. Nikki(VRL-14085) - Beryllin Asriel VH16-018-2136
39. Nikki(VRL-14085) - Juorukello VH19-018-0399
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017