Esteratsastuskilpailut 10.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 361-370) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (38/40) TT
2. 100cm (38/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (38/40)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
2. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
3. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
4. Saaga (VRL-14712) - Cherry du Rotch Z
5. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
6. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
7. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
8. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Rheinallt VH15-025-0010
10. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
11. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
12. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
13. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
14. Saaga (VRL-14712) - Rosana vd Elixir Z
15. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
17. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
18. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
19. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
20. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
21. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
22. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
23. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
24. Saaga (VRL-14712) - Cyanide Z
25. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
27. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
28. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
29. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
30. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
31. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
32. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
33. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
35. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
36. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
37. Sylvi (VRL-08179) - Mörkövaaran Kuolonkeiju VH19-018-0702
38. Saaga (VRL-14712) - Topaz du Rotch Z

2. 100cm (38/40)
1. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
2. Saaga (VRL-14712) - Dagmar du Rotch Z
3. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
4. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
5. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Karhuhali VH20-018-0747
6. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
7. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Newton VH20-027-0126
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
10. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
11. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
12. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
13. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
15. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
16. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Tessa Z
17. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
18. Saaga (VRL-14712) - Chaos Cas Z
19. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
20. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
21. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Elegia VH19-018-0701
22. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
23. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
24. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
25. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
26. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
27. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Nymphadora VH19-023-0048
28. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
29. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
30. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
31. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
32. Sylvi (VRL-08179) - Räiskyvän Linnunrata VH20-018-0983
33. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
34. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
35. Saaga (VRL-14712) - Chocoswirl Z
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
37. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
38. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698