Esteratsastuskilpailut 09.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 361-370) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (38/40) TT
2. 100cm (38/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (38/40)
1. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
2. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
3. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
4. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
5. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
6. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
7. Saaga (VRL-14712) - Cherry du Rotch Z
8. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
10. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
11. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
12. Saaga (VRL-14712) - Topaz du Rotch Z
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
14. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
15. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
16. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Rheinallt VH15-025-0010
19. Saaga (VRL-14712) - Cyanide Z
20. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
22. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
23. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
25. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
26. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
27. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
28. Saaga (VRL-14712) - Rosana vd Elixir Z
29. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
30. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
31. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
33. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
34. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
35. Sylvi (VRL-08179) - Mörkövaaran Kuolonkeiju VH19-018-0702
36. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
37. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
38. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731

2. 100cm (38/40)
1. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
2. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
3. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
4. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
7. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
8. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
9. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
10. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
11. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
12. Saaga (VRL-14712) - Chocoswirl Z
13. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
14. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
15. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Tessa Z
16. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
17. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
18. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
19. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
20. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Newton VH20-027-0126
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
23. Sylvi (VRL-08179) - Räiskyvän Linnunrata VH20-018-0983
24. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
25. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
26. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
27. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
28. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Karhuhali VH20-018-0747
29. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
30. Saaga (VRL-14712) - Chaos Cas Z
31. Saaga (VRL-14712) - Dagmar du Rotch Z
32. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
33. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Elegia VH19-018-0701
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
35. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
36. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
37. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Nymphadora VH19-023-0048
38. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442