Esteratsastuskilpailut 04.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 361-370) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (38/40) TT
2. 100cm (38/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (38/40)
1. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
2. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
3. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
4. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
5. Saaga (VRL-14712) - Topaz du Rotch Z
6. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
7. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
8. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
9. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
10. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
11. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
12. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
13. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
14. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
16. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
17. Sylvi (VRL-08179) - Mörkövaaran Kuolonkeiju VH19-018-0702
18. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
19. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
20. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
22. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
23. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
24. Saaga (VRL-14712) - Rosana vd Elixir Z
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Rheinallt VH15-025-0010
27. Saaga (VRL-14712) - Cherry du Rotch Z
28. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
29. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
31. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
32. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
33. Saaga (VRL-14712) - Cyanide Z
34. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
35. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
36. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
37. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031

2. 100cm (38/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
3. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
4. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
5. Saaga (VRL-14712) - Dagmar du Rotch Z
6. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
7. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
8. Saaga (VRL-14712) - Chocoswirl Z
9. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
10. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
11. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
12. Sylvi (VRL-08179) - Räiskyvän Linnunrata VH20-018-0983
13. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
15. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
16. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
17. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
18. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
19. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
20. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Nymphadora VH19-023-0048
21. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
22. Saaga (VRL-14712) - Chaos Cas Z
23. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
24. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Elegia VH19-018-0701
25. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
26. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
27. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Tessa Z
28. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
29. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
30. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
31. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
32. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
34. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Karhuhali VH20-018-0747
35. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Newton VH20-027-0126
37. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
38. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243