Esteratsastuskilpailut 01.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 361-370) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (38/40) TT
2. 100cm (38/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 26.12.2020 kello 00.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (38/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
2. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
3. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
4. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
5. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
6. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
7. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
8. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
9. Saaga (VRL-14712) - Cherry du Rotch Z
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
11. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
12. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
14. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
15. Saaga (VRL-14712) - Rosana vd Elixir Z
16. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
17. Saaga (VRL-14712) - Cyanide Z
18. Sylvi (VRL-08179) - Mörkövaaran Kuolonkeiju VH19-018-0702
19. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
20. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
21. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
22. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
23. Saaga (VRL-14712) - Topaz du Rotch Z
24. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
25. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
26. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
27. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
28. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
29. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
30. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
31. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
32. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
33. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Rheinallt VH15-025-0010
35. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
36. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
37. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008

2. 100cm (38/40)
1. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Elegia VH19-018-0701
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
3. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
4. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
5. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Nymphadora VH19-023-0048
6. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
7. Saaga (VRL-14712) - Chocoswirl Z
8. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
9. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
10. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Tessa Z
11. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
12. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
13. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
14. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
15. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Karhuhali VH20-018-0747
16. Saaga (VRL-14712) - Chaos Cas Z
17. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
18. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
19. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
21. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
22. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
23. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
24. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
26. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
27. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
28. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
29. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
30. Saaga (VRL-14712) - Dagmar du Rotch Z
31. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
33. Sylvi (VRL-08179) - Räiskyvän Linnunrata VH20-018-0983
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Newton VH20-027-0126
35. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
36. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
37. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
38. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009