Esteratsastuskilpailut 06.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 21.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 351-360) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Miltsu (VRL-05564) - Helmento VH13-018-1209
2. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
3. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
4. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
5. Oresama (VRL-02753) - Super Mario
6. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
7. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
8. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
9. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
10. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hippasilla VH20-018-0699
11. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
12. Miltsu (VRL-05564) - T.H. Shariyah VH13-003-0119
13. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
15. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
16. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Surmiina VH18-018-0047
18. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo
20. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvitutin Ketunleipä VH17-018-2107
22. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
23. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
24. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
25. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia VH20-057-0039
26. Miltsu (VRL-05564) - Tulisilmukka BRE VH19-018-0853
27. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
28. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
29. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Ketolan Leopold VH17-018-1554
31. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi
33. Miltsu (VRL-05564) - Myriapod Ogreish BELL VH17-027-0056
34. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
35. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Siipisupi
37. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Kärmeniemen Lapinhilla VH17-018-1697
39. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
40. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735

2. 100cm (40/40)
1. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
2. Cherry (VRL-12299) – Matkijanärhi
3. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
4. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
5. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Perisynti VH20-018-0829
6. Hazel (VRL-14333) - Vappulan Haamunretale VH20-018-0969
7. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Vappulan Pirunpolte VH18-018-0049
9. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
10. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Coch Glyndwr
11. Hazel (VRL-14333) - Raitin Pajupillipuhaltaja VH20-018-0695
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Siipisupi
13. Miltsu (VRL-05564) - Myriapod Ogreish BELL VH17-027-0056
14. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hippasilla VH20-018-0699
15. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Hulivilivei VH20-018-0013
16. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
17. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Blackwoods Michigan VH15-023-0022
19. Vibaja (VRL-00727) - Rhediad Rhidyll VH20-026-0073
20. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
21. felissa (VRL-04000) - Myrskylän Pullava VH19-018-0361
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Kettukarkki VH17-018-1555
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Tarmo
24. Oresama (VRL-02753) - Super Mario
25. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Odalia VH20-057-0039
26. Miltsu (VRL-05564) - Tulisilmukka BRE VH19-018-0853
27. felissa (VRL-04000) - Arthfael Snilli VH15-026-0138
28. Cherry (VRL-12299) - Flatline di Sierra VH20-012-0013
29. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
30. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Waluigi
32. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
33. Vibaja (VRL-00727) - Ceiriosen Ledger VH20-027-0162
34. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
35. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
36. Eedla S. (VRL-14880) - Vaalaman Metsänpeikko VH20-018-0355
37. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
38. Miltsu (VRL-05564) - Helmento VH13-018-1209
39. Miltsu (VRL-05564) - T.H. Shariyah VH13-003-0119
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Anwen VH15-025-0009