Esteratsastuskilpailut 10.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
2. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
4. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
5. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
7. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
8. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
9. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
11. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
12. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
13. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
14. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
15. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
16. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
17. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
18. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
19. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
20. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
21. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
22. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
23. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
24. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
25. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
26. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
28. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
29. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
30. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
31. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
32. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
33. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
34. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
35. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
37. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
38. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
39. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
40. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä

2. 110cm (40/40)
1. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
2. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
3. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
5. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
6. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
7. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
8. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
9. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
10. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
11. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
12. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
13. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
14. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
15. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
16. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
17. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
18. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
19. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
20. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
22. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
23. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
24. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
25. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
26. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
27. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
28. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
29. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
30. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
31. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
33. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
34. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
35. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
36. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
37. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
38. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
39. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
40. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh