Esteratsastuskilpailut 07.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
2. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
3. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
5. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
6. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
7. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
8. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
10. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
11. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
12. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
14. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
15. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
16. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
17. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
18. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
19. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
20. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
21. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
23. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
24. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
25. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
26. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
27. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
28. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
29. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
30. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
32. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
33. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
34. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
35. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
36. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
37. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
38. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
39. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
40. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen

2. 110cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
2. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
3. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
4. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
6. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
7. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
8. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
9. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
10. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
11. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
12. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
13. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
14. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
15. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
16. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
17. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
18. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
19. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
20. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
21. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
22. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
23. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
24. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
25. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
26. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
27. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
28. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
29. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
32. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
33. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
34. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
35. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
36. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
37. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
38. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
39. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
40. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers