Esteratsastuskilpailut 06.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
2. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
3. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
4. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
5. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
6. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
7. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
8. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
9. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
10. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
11. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
12. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
13. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
16. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
17. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
18. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
19. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
20. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
22. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
23. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
24. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
25. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
26. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
27. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
28. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
29. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
30. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
31. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
32. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
33. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
34. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
35. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
36. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
37. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
38. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
39. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
40. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda

2. 110cm (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
2. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
3. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
4. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
5. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
6. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
7. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
8. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
9. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
10. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
12. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
13. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
14. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
15. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
16. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
17. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
18. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
19. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
20. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
21. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
22. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
23. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
24. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
25. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
26. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
27. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
29. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
30. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
31. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
32. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
34. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
35. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
36. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
37. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
38. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
39. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
40. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353