Esteratsastuskilpailut 05.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
2. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
3. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
4. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
5. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
6. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
7. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
8. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
9. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
10. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
12. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
13. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
14. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
15. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
16. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
18. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
19. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
20. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
21. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
22. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
23. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
24. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
25. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
26. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
27. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
28. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
29. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
30. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
31. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
33. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
34. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
36. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
37. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
38. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
39. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
40. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen

2. 110cm (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
2. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
3. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
5. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
6. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
7. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
8. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
9. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
10. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
11. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
12. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
13. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
14. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
15. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
16. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
17. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
18. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
19. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
20. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
21. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
22. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
23. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
24. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
25. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
26. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
27. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
28. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
29. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
30. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
31. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
32. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
33. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
34. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
36. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
37. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
38. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
39. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
40. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion