Esteratsastuskilpailut 04.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
2. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
3. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
4. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
5. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
6. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
7. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
8. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
9. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
10. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
11. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
12. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
13. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
14. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
15. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
16. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
18. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
19. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
20. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
21. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
24. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
25. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
26. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
27. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
28. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
29. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
30. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
31. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
32. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
33. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
34. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
35. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
36. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
37. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
38. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
39. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
40. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä

2. 110cm (40/40)
1. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
2. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
3. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
4. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
5. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
6. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
7. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
8. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
11. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
12. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
13. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
14. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
15. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
16. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
17. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
18. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
19. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
20. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
21. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
22. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
23. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
24. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
25. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
26. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
27. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
28. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
29. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
30. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
31. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
32. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
33. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
34. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
35. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
36. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
37. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
38. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
39. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti