Esteratsastuskilpailut 02.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
2. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
3. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
4. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
5. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
6. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
7. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
8. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
10. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
11. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
12. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
13. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
14. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
15. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
16. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
17. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
18. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
19. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
20. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
21. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
22. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
23. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
24. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
26. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
27. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
28. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
29. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
30. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
31. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
32. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
33. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
34. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
35. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
36. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
37. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
38. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
39. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
40. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen

2. 110cm (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
2. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
4. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
5. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
6. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
7. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
8. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
9. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
10. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
11. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
12. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
13. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
14. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
15. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
16. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
17. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
18. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
20. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
21. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
22. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
23. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
24. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
25. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
26. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
27. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
28. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
29. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
30. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
31. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
32. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
33. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
34. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
35. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
36. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
37. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau
38. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
39. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti