Esteratsastuskilpailut 01.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 311-320) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 08.10.2020 kello 16.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
2. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
3. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
4. Cherry (VRL-12299) – Ruskavaaran Tuohinen VH19-018-0523
5. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
6. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
7. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
8. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
10. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
11. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
12. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
13. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
14. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
15. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
16. Cherry (VRL-12299) – Helmiahon Saarnisaituri VH19-018-0194
17. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
18. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
19. turjake (VRL-07415) - Moonsparkle's Emmanuelle
20. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
21. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
23. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
24. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
25. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
26. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
27. turjake (VRL-07415) - Jamiroquai de l'Est
28. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
30. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
31. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
32. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
33. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
34. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
35. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
36. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
37. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
38. turjake (VRL-07415) - Mascadeur di Sierra
39. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
40. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084

2. 110cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Fame's Afrodite VH20-027-0037
2. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
3. Uppe (VRL-11253) - Helmiahon Maunu
4. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
5. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
6. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
7. Eedla S. (VRL-14880) - Onomatophobia VH20-027-0108
8. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
9. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
10. Kida (VRL-08368) - Jacadi Silvers
11. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
12. Liia (VRL-11284) - Brunnby Chiffon Plush
13. turjake (VRL-07415) - Poppy von Cocceji
14. Cherry (VRL-12299) - Cassidy vd Halor VH17-012-0353
15. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
16. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
17. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
18. Cherry (VRL-12299) - A.D. Adrianna VH19-031-0153
19. Cherry (VRL-12299) - Straight to Jump VH18-029-0098
20. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
21. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
22. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
23. turjake (VRL-07415) - Hackenholt's Black Swan
24. Kida (VRL-08368) - Marnie Silvers
25. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
26. Uppe (VRL-11253) - Vuornan Kuutamoinen
27. alina (VRL-14858) - Hiivurin Kiehtova VH20-018-0614
28. Kics (VRL-05293) - Nyallai Lh
29. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
30. Kida (VRL-08368) - Ambertale Silvers
31. Liia (VRL-11284) - Krunebys Kiwi Chi
32. alina (VRL-14858) - Syyn Apoteema VH20-018-0559
33. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
34. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
35. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Mörönsyötti
36. turjake (VRL-07415) - Beauchamp Mascarpone
37. Kida (VRL-08368) - Viper Silvers
38. alina (VRL-14858) - Fame’s Variation VH20-027-0071
39. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
40. turjake (VRL-07415) - Maëlys de l'Eau