Esteratsastuskilpailut 26.10.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 291-300) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
2. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
3. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
5. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
6. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
7. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285
8. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
9. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
10. Kida (VRL-08368) - Wanderlust Clover VH19-121-0030
11. Pölhö (VRL-01436) - Jazzdemon Lumos xx
12. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
13. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
14. Kida (VRL-08368) - Quelle Fleur Clover VH20-012-0031
15. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
16. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
17. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
18. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Petit Bisou VH20-031-0280
19. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
20. Elli L. (VRL-14207) - Kingslea Ladybug VH19-027-0021
21. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Halos VH20-018-0093
22. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
23. Laura (VRL-11124) - M.B. Chiva VH16-031-0906
24. Kida (VRL-08368) - Alernus Clover VH20-012-0029
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
26. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
27. Laura (VRL-11124) - Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
28. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
29. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
30. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
31. Cherry (VRL-12299) - Lumos von Gateaway VH15-021-0452
32. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
33. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
34. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
35. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
36. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
37. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
38. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
39. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
40. Serena (VRL-09334) - Kalmantaikoja VH18-018-0779

2. 110cm (40/40)
1. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
2. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
3. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
4. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
5. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
6. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285
7. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
8. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Halos VH20-018-0093
9. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
10. Cherry (VRL-12299) – Liljan Lystikäs VH18-018-1500
11. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
12. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
13. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
15. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
16. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
17. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
18. Kida (VRL-08368) - Quelle Fleur Clover VH20-012-0031
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
20. Kida (VRL-08368) - Alernus Clover VH20-012-0029
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
22. Cherry (VRL-12299) – Lupsakan Ristiina VH18-018-1496
23. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Petit Bisou VH20-031-0280
24. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
25. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
26. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
27. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
28. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
29. Pölhö (VRL-01436) - Jazzdemon Lumos xx
30. Serena (VRL-09334) - Kalmantaikoja VH18-018-0779
31. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
32. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
33. Laura (VRL-11124) - M.B. Chiva VH16-031-0906
34. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
35. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
36. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
37. Kida (VRL-08368) - Wanderlust Clover VH19-121-0030
38. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
39. Elli L. (VRL-14207) - Kingslea Ladybug VH19-027-0021
40. Laura (VRL-11124) - Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183