Esteratsastuskilpailut 09.10.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 26.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 271-280) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
2. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
3. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
4. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
5. Kida (VRL-08368) - Blaenavon Dux
6. enna (VRL-14704) - Ullakkohiipijä VH19-018-0782
7. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
8. turjake (VRL-07415) - Manfredini di Ciardi
9. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
11. Knipse (VRL-14657) - Silmulehden Saraheinä VH17-018-1357
12. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
13. meea (VRL-09844) - Helmiahon Helykerttuli VH20-018-0062
14. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
15. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
16. turjake (VRL-07415) - Mortdecai de l'Eau
17. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
18. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
19. Nikki (VRL-14085) - Winterbrook Noelle VH19-035-0075
20. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
21. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Cadee VH20-069-0034
23. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
24. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
25. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
26. turjake (VRL-07415) - Cifraccini di Ciardi
27. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
28. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
29. turjake (VRL-07415) - Effie de Beaumanoir
30. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
31. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
32. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
33. Kida (VRL-08368) - Llanberis Evnissyen
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
35. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
36. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tuonenjoutsen VH19-018-1048
37. meea (VRL-09844) - Helmiahon Talventoivo VH20-018-0061
38. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
39. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Rhianna VH20-069-0035

2. 100cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
2. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
4. Nikki (VRL-14085) - Winterbrook Noelle VH19-035-0075
5. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
6. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
7. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
8. meea (VRL-09844) - Helmiahon Dalma VH20-018-0063
9. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
10. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
11. Iida (VRL-12244) - Farbranch Rhianna VH20-069-0035
12. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
13. meea (VRL-09844) - Helmiahon Talventoivo VH20-018-0061
14. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
15. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
16. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Zippo
19. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
20. enna (VRL-14704) - Pikkuporvari VH20-018-0303
21. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
22. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
23. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
24. Kida (VRL-08368) - Blaenavon Dux
25. enna (VRL-14704) - Hiivurin Manalius VH19-018-1041
26. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
27. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
28. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
29. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
30. Knipse (VRL-14657) - Silmulehden Saraheinä VH17-018-1357
31. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
32. meea (VRL-09844) - Helmiahon Helykerttuli VH20-018-0062
33. turjake (VRL-07415) - Flicka III 'C
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Cadee VH20-069-0034
35. turjake (VRL-07415) - Coffeesmootch 'C
36. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
37. enna (VRL-14704) - Lumituholainen VH20-018-0435
38. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
39. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
40. Kida (VRL-08368) - Llanberis Evnissyen