Esteratsastuskilpailut 02.10.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 26.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 271-280) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
2. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
3. enna (VRL-14704) - Kototallin Hymni VH19-018-0657
4. turjake (VRL-07415) - Cifraccini di Ciardi
5. turjake (VRL-07415) - Mortdecai de l'Eau
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
7. enna (VRL-14704) - Surkuhupaisa VH19-018-0425
8. meea (VRL-09844) - Helmiahon Talventoivo VH20-018-0061
9. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
10. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
11. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
12. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
13. Knipse (VRL-14657) - Silmulehden Saraheinä VH17-018-1357
14. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
15. Kida (VRL-08368) - Blaenavon Dux
16. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
17. Kida (VRL-08368) - Llanberis Evnissyen
18. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
19. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
20. enna (VRL-14704) - Ullakkohiipijä VH19-018-0782
21. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
22. turjake (VRL-07415) - Effie de Beaumanoir
23. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
24. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
25. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
26. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
27. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
29. turjake (VRL-07415) - Manfredini di Ciardi
30. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tuonenjoutsen VH19-018-1048
31. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
32. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
33. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
34. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
35. Iida (VRL-12244) - Farbranch Cadee VH20-069-0034
36. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
37. Nikki (VRL-14085) - Winterbrook Noelle VH19-035-0075
38. meea (VRL-09844) - Helmiahon Helykerttuli VH20-018-0062
39. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Rhianna VH20-069-0035

2. 100cm (40/40)
1. enna (VRL-14704) - Syyn Täiterva VH20-018-0115
2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
3. Viixi (VRL-13923) - Kuolinnaamio VH19-018-1101
4. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
5. Cherry (VRL-12299) - Zafir's Skjønnhet VH15-053-0042
6. Eedla S. (VRL-14880) - Delilah VH20-018-0616
7. meea (VRL-09844) - Helmiahon Helykerttuli VH20-018-0062
8. Knipse (VRL-14657) - Silmulehden Saraheinä VH17-018-1357
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Zippo
10. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
11. enna (VRL-14704) - Hiivurin Manalius VH19-018-1041
12. turjake (VRL-07415) - Fitzenhagen Romulus
13. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
14. meea (VRL-09844) - Helmiahon Dalma VH20-018-0063
15. Oresama (VRL-02753) - Kuuras Hallankajo
16. Eedla S. (VRL-14880) - Saarnion Lapintaika VH20-018-0283
17. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
18. Iida (VRL-12244) - Farbranch Rhianna VH20-069-0035
19. turjake (VRL-07415) - Coffeesmootch 'C
20. Oresama (VRL-02753) - Kuhdon Jassoo
21. enna (VRL-14704) - Lumituholainen VH20-018-0435
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
23. meea (VRL-09844) - Helmiahon Talventoivo VH20-018-0061
24. enna (VRL-14704) - Pikkuporvari VH20-018-0303
25. Kida (VRL-08368) - Llanberis Evnissyen
26. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
27. turjake (VRL-07415) - Flicka III 'C
28. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Keltasirkku VH19-018-0275
29. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
30. Eedla S. (VRL-14880) - Four Leaf South Siena VH20-027-0032
31. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
32. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
33. Eedla S. (VRL-14880) - Kuhdon Hiimuinen Hulttio VH20-018-0299
34. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
35. Nikki (VRL-14085) - Winterbrook Noelle VH19-035-0075
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Cadee VH20-069-0034
37. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
38. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
39. Kida (VRL-08368) - Blaenavon Dux
40. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455