Esteratsastuskilpailut 20.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 231-240) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
2. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
3. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Blackbird VH15-027-0172
4. sarqquu (VRL-04374) - Konjakkipusu VH18-018-1419
5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kirsikkapusu VH20-018-0470
6. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
7. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Venla VH15-018-2453
8. Hazel (VRL-14333) - Tikiti VH19-018-0295
9. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
10. turjake (VRL-07415) - Coffeesmootch 'C
11. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
13. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
14. Eedla S. (VRL-14880) - Helmiahon Hurjapää VH20-018-0304
15. Korppi (VRL-14824) - Gwylan Corris VH20-022-0014
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
17. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Nanomus VH18-018-0359
18. meea (VRL-09844) - Srigrum VH20-029-0022
19. Korppi (VRL-14824) - Belt Llacheu VH20-024-0043
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
21. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Frostmint VH20-023-0035
22. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
23. Rachin (VRL-08660) - Ailleann VH20-035-0146
24. Pierre (VRL-10531) - Snillin Unelma
25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
26. Rachin (VRL-08660) - Hollabar Tarquin VH15-035-0136
27. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
28. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa VH20-018-0532
29. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
30. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
31. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
32. Hazel (VRL-14333) - Ps. Halataan Kun Tavataan VH20-018-0651
33. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226
34. meea (VRL-09844) - Riimilän Ruusunmarja VH19-018-0542
35. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
36. turjake (VRL-07415) - Flicka III 'C
37. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Elmira VH15-027-0196
38. Zack (VRL-01221) - Airlida Ree VH20-023-0050
39. turjake (VRL-07415) - Blumenfelds King's Pride
40. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001

2. 80cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
2. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
4. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Frostmint VH20-023-0035
5. turjake (VRL-07415) - Rushock Raggedy Rapunzel
6. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
7. turjake (VRL-07415) - Goldenstein
8. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Blackbird VH15-027-0172
9. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
10. Eedla S. (VRL-14880) - Helmiahon Hurjapää VH20-018-0304
11. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226
12. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
13. Rachin (VRL-08660) - Hollabar Tarquin VH15-035-0136
14. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa VH20-018-0532
15. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
16. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
17. meea (VRL-09844) - Srigrum VH20-029-0022
18. Hazel (VRL-14333) - Tikiti VH19-018-0295
19. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Venla VH15-018-2453
20. Hazel (VRL-14333) - Ps. Halataan Kun Tavataan VH20-018-0651
21. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
22. sarqquu (VRL-04374) - Konjakkipusu VH18-018-1419
23. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Nanomus VH18-018-0359
24. Pierre (VRL-10531) - Snillin Unelma
25. turjake (VRL-07415) - Goldenbrim Bumbleberry
26. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
27. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
29. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
30. meea (VRL-09844) - Riimilän Ruusunmarja VH19-018-0542
31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
32. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
33. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Valentin
34. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
35. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Elmira VH15-027-0196
36. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001
37. Rachin (VRL-08660) - Ailleann VH20-035-0146
38. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kirsikkapusu VH20-018-0470
39. Zack (VRL-01221) - Airlida Ree VH20-023-0050
40. Humutin (VRL-14618) - Ristikallion Köyhä Ritari VH19-018-0457