Esteratsastuskilpailut 15.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 231-240) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Zack (VRL-01221) - Airlida Ree VH20-023-0050
2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kirsikkapusu VH20-018-0470
3. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Nanomus VH18-018-0359
4. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
5. turjake (VRL-07415) - Coffeesmootch 'C
6. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Venla VH15-018-2453
7. Korppi (VRL-14824) - Belt Llacheu VH20-024-0043
8. Pierre (VRL-10531) - Snillin Unelma
9. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa VH20-018-0532
10. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
11. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
12. turjake (VRL-07415) - Flicka III 'C
13. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
14. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001
15. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
16. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
17. meea (VRL-09844) - Riimilän Ruusunmarja VH19-018-0542
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
19. Eedla S. (VRL-14880) - Helmiahon Hurjapää VH20-018-0304
20. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
21. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
22. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Frostmint VH20-023-0035
23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
24. Hazel (VRL-14333) - Ps. Halataan Kun Tavataan VH20-018-0651
25. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
26. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
27. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Blackbird VH15-027-0172
28. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
29. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
30. Korppi (VRL-14824) - Gwylan Corris VH20-022-0014
31. Rachin (VRL-08660) - Hollabar Tarquin VH15-035-0136
32. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226
33. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Elmira VH15-027-0196
34. turjake (VRL-07415) - Blumenfelds King's Pride
35. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
36. sarqquu (VRL-04374) - Konjakkipusu VH18-018-1419
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
38. Hazel (VRL-14333) - Tikiti VH19-018-0295
39. Rachin (VRL-08660) - Ailleann VH20-035-0146
40. meea (VRL-09844) - Srigrum VH20-029-0022

2. 80cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Goldenbrim Bumbleberry
2. Zack (VRL-01221) - Airlida Ree VH20-023-0050
3. Hazel (VRL-14333) - Ps. Halataan Kun Tavataan VH20-018-0651
4. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kirsikkapusu VH20-018-0470
5. sarqquu (VRL-04374) - Teemu Kissa Teemukissa VH20-018-0532
6. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
7. Eedla S. (VRL-14880) - Helmiahon Hurjapää VH20-018-0304
8. meea (VRL-09844) - Srigrum VH20-029-0022
9. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
10. sarqquu (VRL-04374) - Viinenvaino VH19-018-0510
11. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karmankutoja
12. Rachin (VRL-08660) - Ailleann VH20-035-0146
13. turjake (VRL-07415) - Rushock Raggedy Rapunzel
14. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
15. meea (VRL-09844) - Riimilän Ruusunmarja VH19-018-0542
16. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
17. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
18. sarqquu (VRL-04374) - Navajan Herttuatar VH18-018-1774
19. Pierre (VRL-10531) - Snillin Unelma
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Rakuuna
21. sarqquu (VRL-04374) - Konjakkipusu VH18-018-1419
22. Humutin (VRL-14618) - Ristikallion Köyhä Ritari VH19-018-0457
23. Sonja (VRL-11911) - Cloudfield Frostmint VH20-023-0035
24. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
25. Humutin (VRL-14618) - Valokylän Valentin
26. Cherry (VRL-12299) - Marisa ZF VH15-018-0226
27. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Blackbird VH15-027-0172
28. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
29. Rachin (VRL-08660) - Harlakan Elmira VH15-027-0196
30. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
31. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
32. Rachin (VRL-08660) - Hollabar Tarquin VH15-035-0136
33. Hazel (VRL-14333) - Tikiti VH19-018-0295
34. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
35. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
36. Cherry (VRL-12299) - Vesper VH18-067-0001
37. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Venla VH15-018-2453
38. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. turjake (VRL-07415) - Goldenstein
40. Humutin (VRL-14618) - Kaunon Nanomus VH18-018-0359