Esteratsastuskilpailut 10.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (35/40) TT
2. 110cm (35/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (35/40)
1. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
2. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
6. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
7. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
8. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
9. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
10. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
11. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
12. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
13. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
14. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
15. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
16. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
17. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
18. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
19. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
21. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
22. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
23. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
26. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
27. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
28. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
29. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
30. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
31. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
32. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
33. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
34. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
35. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364

2. 110cm (35/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
2. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
3. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
4. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
5. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
6. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
7. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
8. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
10. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
11. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
12. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
13. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
14. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
16. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
18. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
19. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
20. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
21. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
22. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
23. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
24. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
25. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
27. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
28. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
29. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
30. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
31. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
32. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
33. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
34. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
35. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086