Esteratsastuskilpailut 04.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (35/40) TT
2. 110cm (35/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (35/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
2. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
3. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange
4. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
5. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
6. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
7. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
8. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
9. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
10. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
11. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
12. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
13. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
14. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
16. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
17. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
18. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
19. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
20. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
21. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
22. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
23. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
24. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
25. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
26. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
27. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
28. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
29. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
30. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
31. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
32. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
33. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
34. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
35. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007

2. 110cm (35/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
2. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
3. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
4. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
5. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
6. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
7. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
8. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
9. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
10. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
11. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
12. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
15. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
17. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
18. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
19. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
21. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
22. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
23. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
24. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
26. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
27. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
28. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
29. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
30. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
31. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
32. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
33. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
34. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
35. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange