Esteratsastuskilpailut 01.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (35/40) TT
2. 110cm (35/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 01.06.2020 kello 14.30


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (35/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
2. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
3. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
4. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
5. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
7. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
8. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
10. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
11. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
12. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
13. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
14. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465
15. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
16. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
17. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
19. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
20. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
21. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
24. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
25. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange
26. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
27. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
28. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
30. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
31. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
32. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
34. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
35. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière

2. 110cm (35/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Betrayed Yemn VH13-052-0066
2. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
5. Viixi (VRL-13923) - Helmiahon Talvitaituri VH20-018-0271
6. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
7. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Chippie
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
9. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
10. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
11. alaera (VRL-13283) - Karhurunoja VH20-018-0348
12. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
13. Lithy (VRL-07127) - Phoenix III VH20-034-0005
14. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
15. Knipse (VRL-14657) - Kalman Ruosteluoti VH18-018-0950
16. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
17. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
18. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
19. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
20. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
21. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
22. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
23. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
24. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
25. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
26. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
27. Aava P. (VRL-14824) - Farbranch Honeyrange
28. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Siofra VH20-069-0005
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Raicheal VH18-069-0018
31. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
32. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
33. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
35. Knipse (VRL-14657) - Vipinäveikko VH18-018-1465