Esteratsastuskilpailut 10.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
2. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
3. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
4. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
5. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
6. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
7. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
8. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
9. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
12. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
13. Alisé (VRL-13542) – Baryton
14. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
15. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
16. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
18. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
19. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
20. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
21. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
22. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
23. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
24. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
25. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
26. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
27. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
28. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
29. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
30. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
32. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
33. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
34. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
35. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
36. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
37. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
38. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
39. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
40. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019

2. 100cm (40/40)
1. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
2. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
3. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
4. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
5. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
6. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
7. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
8. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
9. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
10. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
11. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
12. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
13. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
14. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
15. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
16. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
19. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
21. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
22. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
23. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
24. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
25. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
26. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
27. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
28. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
29. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
30. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
31. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
32. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
33. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
34. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
35. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
36. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
37. Alisé (VRL-13542) – Baryton
38. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
39. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
40. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi