Esteratsastuskilpailut 08.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
2. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
3. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
5. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
6. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
7. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
8. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
9. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
10. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
11. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
12. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
14. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
15. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
16. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
17. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
18. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
20. Alisé (VRL-13542) – Baryton
21. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
23. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
24. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
25. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
26. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
27. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
28. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
29. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
30. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
31. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
32. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
33. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
34. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
35. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
36. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
37. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
38. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
39. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
40. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012

2. 100cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
2. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
3. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
6. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
7. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
8. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
9. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
10. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
11. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
15. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
16. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
17. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
18. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
19. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
20. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
21. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
22. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
23. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
24. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
25. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
27. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
28. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
29. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
30. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
32. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
33. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
35. Alisé (VRL-13542) – Baryton
36. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
37. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
38. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
39. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
40. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039