Esteratsastuskilpailut 07.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
2. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
3. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
4. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
5. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
6. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
7. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
8. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
9. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
10. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
12. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
14. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
15. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
16. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
17. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
18. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
20. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
21. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
22. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
23. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
24. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
25. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
26. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
27. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
28. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
30. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
31. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
32. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
33. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
34. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
35. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
37. Alisé (VRL-13542) – Baryton
38. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
39. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
40. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr

2. 100cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
2. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
3. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
4. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
5. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
6. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
7. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
8. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
9. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
10. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
12. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
13. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
14. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
16. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
17. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
18. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
19. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
20. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
21. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
24. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
25. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
27. Alisé (VRL-13542) – Baryton
28. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
30. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
32. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
33. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
35. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
36. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
37. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
38. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
39. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
40. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229