Esteratsastuskilpailut 06.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
2. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
3. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
5. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
6. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
7. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
8. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
9. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
10. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
11. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
12. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
14. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
15. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
16. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
17. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
18. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
19. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
20. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
21. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
22. Alisé (VRL-13542) – Baryton
23. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
24. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
25. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
26. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
28. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
29. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
30. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
31. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
32. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
33. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
34. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
35. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
36. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
37. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
38. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
39. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
40. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368

2. 100cm (40/40)
1. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
2. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
3. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
5. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
6. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
7. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
8. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
9. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
10. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
11. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
12. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
13. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
14. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
15. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
16. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
17. Alisé (VRL-13542) – Baryton
18. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
19. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
20. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
21. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
24. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
26. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
27. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
28. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
29. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
30. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
31. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
32. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
33. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
34. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
35. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
36. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
38. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
39. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
40. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280