Esteratsastuskilpailut 05.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
2. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
3. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
4. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
5. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
6. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
7. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
8. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
9. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
10. Alisé (VRL-13542) – Baryton
11. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
12. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
13. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
14. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
15. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
16. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
17. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
18. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
19. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
20. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
21. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
26. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
27. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
28. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
29. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
30. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
31. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
32. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
33. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
34. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
35. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
36. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
37. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
38. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
39. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
40. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305

2. 100cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
2. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
3. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
4. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
5. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
6. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
7. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
8. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
9. Alisé (VRL-13542) – Baryton
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
11. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
12. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
13. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
14. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
15. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
16. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
17. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
18. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
19. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
20. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
21. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
23. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
24. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
25. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
26. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
28. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
29. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
31. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
32. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
33. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
35. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
36. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
37. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
38. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
39. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
40. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus