Esteratsastuskilpailut 03.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
2. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
3. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
5. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
6. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
7. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
8. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
9. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
10. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
11. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
12. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
13. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
15. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
16. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
17. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
18. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
19. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
21. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
24. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
25. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
26. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
27. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
28. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
29. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
32. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
33. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
34. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
35. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
37. Alisé (VRL-13542) – Baryton
38. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
39. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
40. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264

2. 100cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
2. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
3. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
4. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
5. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
6. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
7. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
8. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
9. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
10. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
11. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
12. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
13. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
14. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
16. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
17. Alisé (VRL-13542) – Baryton
18. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
19. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
20. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
22. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
24. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
25. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
26. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
27. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
28. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
29. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
30. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
31. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
32. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
33. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
34. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
35. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
36. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
37. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
38. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
39. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
40. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko