Esteratsastuskilpailut 02.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 161-170) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (40/40) TT
2. 100cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
2. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
3. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
5. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
6. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
7. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
8. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
9. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
10. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
11. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
12. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
13. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
14. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
15. Alisé (VRL-13542) – Baryton
16. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
17. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
18. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
20. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
21. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
22. Iida (VRL-12244) - Plumbridge's Jennie VH20-069-0023
23. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
24. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
25. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
26. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
27. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
28. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
30. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
31. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
32. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
33. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
34. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
35. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
36. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
37. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
38. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
39. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
40. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368

2. 100cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Birr Caoimhe VH20-069-0009
2. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Marsalkka
3. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
5. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
6. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
7. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
8. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultamuru
9. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
10. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
11. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
12. Alisé (VRL-13542) – Baryton
13. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
14. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
15. Iida (VRL-12244) - Dower's Glenna VH20-069-0019
16. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Lucky Strike VH15-027-0153
17. sarqquu (VRL-04374) - Lallybroch's Crom Cruach
18. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
19. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
20. Lithy (VRL-07127) - Persistent Panther GINN VH20-061-0002
21. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
22. Alisé (VRL-13542) – Fancy VH17-031-0298
23. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
24. Alisé (VRL-13542) – Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
25. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
26. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
27. sarqquu (VRL-04374) - Aryan Mist
28. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
30. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
31. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
32. Viixi (VRL-13923) - Kaihon Noitavaino VH19-018-0012
33. Lithy (VRL-07127) - Maybach VH20-061-0001
34. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
35. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
36. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
37. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
38. alaera (VRL-13283) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
39. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
40. Alisé (VRL-13542) – Ketolan Ikituuli VH20-018-0325