Esteratsastuskilpailut 10.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 151-160) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
2. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
4. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
5. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
6. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
7. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
8. Jannica (VRL-04799) - Poppins
9. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
10. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
11. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
12. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
13. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
14. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
15. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
17. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
18. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
19. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
21. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
22. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
23. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
24. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
25. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
27. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
28. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
30. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
31. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
33. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
34. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
35. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
36. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
37. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
38. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
39. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
40. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris

2. 90cm (40/40)
1. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
2. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
3. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
4. Sussu (VRL-12636) - Meneldor KRN VH20-026-0023
5. Jannica (VRL-04799) - Poppins
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
7. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
8. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
9. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
10. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
11. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
12. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
14. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
15. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
17. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
18. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
19. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
20. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
21. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
23. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
24. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
25. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
26. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
27. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
28. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
29. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
30. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
31. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
32. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
33. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
34. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
35. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
36. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
37. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
38. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
39. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hopeaviitta VH19-018-0567
40. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001