Esteratsastuskilpailut 09.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 151-160) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
2. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
6. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
7. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
8. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
9. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
10. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
12. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
13. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
14. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
15. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
17. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
18. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
19. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
20. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
21. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
23. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
24. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
25. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
26. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
27. Jannica (VRL-04799) - Poppins
28. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
29. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
30. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
31. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
32. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
33. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
34. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
35. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
36. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
37. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
38. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
39. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
40. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001

2. 90cm (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
2. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
4. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
5. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
7. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
8. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
9. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
10. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
11. Jannica (VRL-04799) - Poppins
12. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
13. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
15. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
16. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
17. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hopeaviitta VH19-018-0567
18. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
19. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
20. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
22. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
23. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
24. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
25. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
27. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
28. Sussu (VRL-12636) - Meneldor KRN VH20-026-0023
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
30. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
31. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
32. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
33. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
35. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
36. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
37. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
38. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
39. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
40. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018