Esteratsastuskilpailut 04.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 151-160) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
2. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
3. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
4. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
5. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
6. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
7. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
9. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
10. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
11. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
12. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
13. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
14. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
15. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
17. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
18. Jannica (VRL-04799) - Poppins
19. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
20. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
23. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
24. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
25. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
26. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
27. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
28. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
29. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
30. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
31. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
32. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
33. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
34. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
35. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
36. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
37. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
38. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
39. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
40. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670

2. 90cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
2. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
3. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
4. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
6. Jannica (VRL-04799) - Poppins
7. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
8. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
9. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
10. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
11. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
12. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
13. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
14. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
15. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
17. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
18. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
19. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
20. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
21. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
24. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
25. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hopeaviitta VH19-018-0567
26. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
27. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
28. Sussu (VRL-12636) - Meneldor KRN VH20-026-0023
29. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
30. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
31. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
33. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
34. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
35. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
36. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
38. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
39. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
40. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962