Esteratsastuskilpailut 03.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 151-160) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
2. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
3. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
4. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
5. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
6. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
7. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
8. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
9. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
10. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
11. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
13. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
14. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
16. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
17. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
18. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
21. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
22. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
23. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
24. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
25. Jannica (VRL-04799) - Poppins
26. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
27. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
28. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
29. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
30. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
31. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
32. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
33. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
34. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
35. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
36. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
37. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
38. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
39. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
40. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023

2. 90cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
3. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
4. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
5. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
6. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
7. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
8. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
10. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
11. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
12. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
13. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
14. Jannica (VRL-04799) - Poppins
15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
17. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
18. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
19. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
20. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
21. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
22. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
23. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
24. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
25. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
26. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
27. Sussu (VRL-12636) - Meneldor KRN VH20-026-0023
28. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
29. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
30. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
31. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hopeaviitta VH19-018-0567
32. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
33. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
34. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
35. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
36. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
37. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
38. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
39. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
40. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647