Esteratsastuskilpailut 02.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 151-160) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
2. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
4. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
5. Jannica (VRL-04799) - Poppins
6. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
7. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
8. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
9. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
11. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
12. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
14. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
15. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
16. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
17. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
18. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
19. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
20. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
21. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
22. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
24. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
26. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
27. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
28. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
29. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
30. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
31. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
33. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
34. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
35. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
36. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
37. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
38. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
39. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
40. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023

2. 90cm (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
2. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
3. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
4. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
5. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
6. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
7. Sussu (VRL-12636) - Meneldor KRN VH20-026-0023
8. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
10. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
11. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
12. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
13. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
14. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
15. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568
16. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
17. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
18. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
20. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
21. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
22. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
24. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
25. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
26. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
27. Jannica (VRL-04799) - Poppins
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
29. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
30. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
31. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
33. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
34. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
35. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
36. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hopeaviitta VH19-018-0567
37. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
38. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
39. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
40. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr