Esteratsastuskilpailut 01.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 151-160) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 90cm (40/40) TT
2. 90cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 19.05.2020 kello 22.30


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 90cm (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
2. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Opaali
5. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
6. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
7. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
8. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Metsämansikkalakritsi
10. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
12. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
13. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
14. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
15. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
16. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
17. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
18. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
19. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
20. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
21. Sussu (VRL-12636) - Zinaida
22. Pierre (VRL-10531) - Kuukarin Hilja
23. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
24. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
25. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
26. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
27. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
28. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
29. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
30. Ilona (VRL-14757) – Hurmaava Harmitus VH19-018-0647
31. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
32. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
33. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
34. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
35. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127
36. Jannica (VRL-04799) - Poppins
37. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
38. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
39. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
40. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021

2. 90cm (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
2. Cherry (VRL-12299) - Heidia Goos VH19-093-0001
3. Lithy (VRL-07127) - Sadan Pakkotoisto VH16-018-2324
4. Jannica (VRL-04799) - A.D. Wonderland VH17-053-0035
5. Pierre (VRL-10531) - Kototallin Olivi
6. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
7. Jemiina (VRL-07412) - Villahaan Selmiina VH17-018-1385
8. Lithy (VRL-07127) - Marika In My Life VH17-035-0058
9. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
10. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
11. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
12. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Myfanwy
13. Jemiina (VRL-07412) - Iloriimi VH20-018-0281
14. Jannica (VRL-04799) - A.D. C'est Oui
15. Jannica (VRL-04799) - A.D. Honey Holiday VH15-026-0137
16. Lithy (VRL-07127) - Block VH17-027-0023
17. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hopeaviitta VH19-018-0567
18. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
19. Pierre (VRL-10531) - Kuuralehdon Neemi
20. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Golden Dragon
21. Jannica (VRL-04799) - Poppins
22. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Enrhydreg
23. Iida (VRL-12244) - Bofield Dearbhla VH20-069-0022
24. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
25. Knipse (VRL-14657) - V.K.T Majestic Mean ox VH01-003-5934
26. Knipse (VRL-14657) - B Stargazer Ion VH20-014-0014
27. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Pearl VH18-069-0017
30. Iida (VRL-12244) - Strathcarron Apryle VH20-069-0018
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Myräkkä
32. Sussu (VRL-12636) - Meneldor KRN VH20-026-0023
33. Jemiina (VRL-07412) - Pirunhenkäys VH17-018-1668
34. Jemiina (VRL-07412) - Hupilan Hyökyaalto VH17-018-1670
35. Lithy (VRL-07127) - Xenogenesis VH17-031-0264
36. Iida (VRL-12244) - Carndonagh Nova VH20-069-0021
37. Cherry (VRL-12299) - A.D. Valentino VH19-026-0022
38. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Llwythwr
39. Knipse (VRL-14657) - Liljan Mustikka VH17-018-1616
40. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Musta Ritari VH19-018-0568