Esteratsastuskilpailut 25.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 141-150) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
2. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
3. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
4. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
5. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
6. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
7. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
8. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
9. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
10. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
11. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
12. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
13. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
14. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
15. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
16. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
17. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
18. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
19. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
20. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
21. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
22. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
23. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
24. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
25. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
26. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
28. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
30. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
31. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
32. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
33. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
35. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
36. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
37. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
38. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
39. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
40. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami

2. 80cm (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
2. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
3. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
5. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
6. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
7. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
8. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
9. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
10. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
11. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
12. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
14. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
15. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
16. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
17. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
18. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
19. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
20. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
21. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
24. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
25. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
26. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
27. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
28. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
30. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
31. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
32. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
33. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
34. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
35. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
36. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
37. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
38. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
39. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
40. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047