Esteratsastuskilpailut 24.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 141-150) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
2. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
3. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
4. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
5. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
6. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
7. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
8. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
9. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
10. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
11. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
12. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
13. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
14. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
15. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
17. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
19. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
20. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
21. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
22. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
23. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
24. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
25. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
26. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
27. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
28. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
29. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
30. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
31. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
33. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
34. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
35. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
36. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
38. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
39. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
40. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael

2. 80cm (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
2. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
3. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
4. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
5. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
6. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
7. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
8. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
9. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
10. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
11. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
12. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
14. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
16. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
17. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
18. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
20. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
21. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
22. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
23. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
24. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
25. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
28. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
29. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
30. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
31. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
32. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
33. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
34. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
35. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
36. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
37. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
38. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
39. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
40. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005