Esteratsastuskilpailut 22.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 141-150) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
2. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
3. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
4. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
5. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
6. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
7. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
8. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
9. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
10. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
11. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
12. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
13. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
16. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
17. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
18. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
19. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
20. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
21. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
22. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
23. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
24. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
25. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
26. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
27. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
28. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
29. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
30. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
31. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
32. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
33. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
34. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
35. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
36. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
37. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
38. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
39. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
40. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn

2. 80cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
2. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
3. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
4. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
5. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
6. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
7. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
8. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
9. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
10. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
11. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
12. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
13. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
14. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
15. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
16. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
17. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
18. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
20. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
22. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
23. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
24. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
25. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
26. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
27. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
28. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
29. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
30. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
31. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
32. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
33. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
34. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
35. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
36. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
37. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
38. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
39. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
40. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja