Esteratsastuskilpailut 21.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 141-150) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 16.05.2020 kello 16.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
2. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
3. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
4. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
5. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
6. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
7. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
8. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
9. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
10. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
11. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
12. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
13. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
14. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
15. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
16. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
17. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
18. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
20. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
21. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
22. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
23. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
24. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
26. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
28. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
29. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
31. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
32. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
33. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
34. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
35. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
36. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
38. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
39. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
40. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019

2. 80cm (40/40)
1. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
2. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
3. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
5. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
6. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
7. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
8. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
9. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
10. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
11. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
12. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
13. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
14. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
16. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
17. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
18. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
19. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
20. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
21. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
22. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
23. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
24. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
25. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
26. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
27. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
28. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
29. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
30. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
31. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
32. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
33. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
34. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
35. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
36. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
37. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
38. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
39. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
40. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731