Esteratsastuskilpailut 30.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
2. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
3. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
5. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
6. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
7. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
8. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
9. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
10. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
11. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
12. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
14. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
15. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
16. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
17. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
18. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
19. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
20. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
23. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
24. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
25. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
26. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
27. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
28. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
29. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
30. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
31. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
32. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
33. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
34. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
35. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
36. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
37. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
38. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
39. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
40. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007

2. 110cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
2. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
3. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
5. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
6. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
7. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
8. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
9. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
10. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
11. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
12. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
13. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
14. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
15. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
16. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
17. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
18. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
20. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
21. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
22. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
23. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
24. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
25. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
26. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
27. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
29. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
30. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
31. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
32. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
33. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
34. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
37. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
38. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
39. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994