Esteratsastuskilpailut 29.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
2. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
3. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
4. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
5. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
6. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
7. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
8. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
9. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
11. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
13. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
14. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
15. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
16. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
17. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
18. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
19. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
20. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
21. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
22. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
23. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
24. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
25. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
26. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
27. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
29. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
30. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
31. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
32. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
33. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
34. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
35. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
37. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
38. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
39. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994

2. 110cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
2. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
3. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
4. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
5. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
6. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
7. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
8. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
9. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
10. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
11. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
12. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
13. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
14. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
15. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
16. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
17. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
19. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
21. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
22. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
23. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
24. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
25. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
26. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
28. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
30. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
31. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
32. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
33. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
34. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
35. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
36. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
37. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
38. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
39. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
40. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007