Esteratsastuskilpailut 27.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
2. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
3. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
5. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
6. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
7. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
9. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
10. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
11. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
12. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
13. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
14. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
15. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
17. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
18. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
19. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
20. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
21. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
22. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
23. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
24. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
25. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
26. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
28. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
29. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
30. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
31. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
33. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
34. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
35. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
36. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
37. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
38. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
39. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
40. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012

2. 110cm (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
2. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
3. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
4. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
5. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
6. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
7. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
8. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
9. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
10. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
11. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
12. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
13. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
14. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
15. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
16. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
17. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
18. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
19. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
20. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
21. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
22. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
23. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
24. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
26. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
27. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017
28. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
29. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
30. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
31. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
32. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
33. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
34. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
35. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
38. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
39. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
40. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039