Esteratsastuskilpailut 26.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 121-130) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
2. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Dusty Blaze
3. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
4. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
5. Iida (VRL-12244) - Farbranch Latharn VH18-069-0016
6. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
7. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
8. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
9. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
10. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
11. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
12. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
13. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Hiolair VH18-069-0015
15. Iida (VRL-12244) - Ruifíneach Rolf VH18-069-0012
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
17. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Coffeechino
18. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
19. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
20. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
21. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
22. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
23. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
24. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
25. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
26. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Sterling Silver
27. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
29. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
30. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
31. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
33. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
34. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
35. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
36. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
37. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
38. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
39. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
40. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma

2. 110cm (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
2. sarqquu (VRL-04374) - Four Leaf Ivory Coast
3. Humutin (VRL-14618) - Ps. Tulen Sitten Kun Tulen VH19-018-0678
4. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
5. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
6. Lithy (VRL-07127) - Ricarda Mor VH13-061-0070
7. Humutin (VRL-14618) - Liljan Aurinkokehrä VH18-018-1330
8. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Buick VH20-069-0008
10. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
11. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
12. Iida (VRL-12244) - Farbranch Baethan VH17-069-0012
13. Sonja (VRL-11911) - Helmiahon Ihmeotus VH19-018-1008
14. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Queen Of Mean
15. Iida (VRL-12244) - Farbranch Murray VH20-069-0003
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
17. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo
18. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
19. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Majda ox VH15-003-0028
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Fraktaali VH19-018-0994
21. Oresama (VRL-02753) - Kuuralehdon Artturo
22. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia
23. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr
24. Sonja (VRL-11911) - Kalmankieltämä VH18-018-01983
25. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
26. Ilona (VRL-14757) – Rum Swizzle VH18-043-0023
27. turjake (VRL-07415) - Poniniemen Jardinière
28. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma
29. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
30. Viixi (VRL-13923) - Rosvokotka VH20-018-0364
31. Cherry (VRL-12299) - A.D. Ella VH06-035-0768
32. Eedla S. (VRL-14880) - Karhusaaren Marenki VH20-018-0282
33. Mirkku (VRL-13753) - Fame's Twix VH20-027-0030
34. Sonja (VRL-11911) - Kadon Toffeekrokantti VH19-018-1007
35. Alisé (VRL-13542) – Voitto-Nestori VH19-018-0695
36. Cherry (VRL-12299) - Miracle VH18-023-0051
37. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Moon Fairy
38. Sonja (VRL-11911) - Tuuliajon Hetkoinen VH19-018-0276
39. Eedla S. (VRL-14880) - Väärälän Viljopoika VH20-018-0254
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Melvyn VH17-069-0017